pátek 18. prosince 2015

Adventní nálada

Letošní adventní čas si užívám opravdu v poklidu. Když zapomenu na každoroční předvánoční stres v práci, tak jinak u nás doma jsme na pohodu. Jako každý rok mám seznam přání a dárků připravený už po prázdninách a tak jsem v pohodě.... :-)
Stromeček si zatím užívá motorka v garážiTento týden jsem si procházela městem a navštívila výstavu na zámku Ač počasí nebylo opravdu vánoční, dopoledne jsem si opravdu užila... . . .  Paní v pokladně jsem připadala trochu divná a dokonce se mne zeptala -  a to máte v tomto období čas na výstavu ??? Moje odpověď zněla- mám, když už mám vše hotovo. Docela dost vykulila svá očka :-)

Doma je stále co tvořiti, ale proč si nevypnout že .O víkendu máme rodinné vánoční setkání, poněvadž je nás opravdu mnoho. Pro naší princeznu to bude první vánoční nadílka. Už se moc těším na její trhání a šustění papíru.
Tak Vám všem přeji krásnou čtvrtou adventní neděli a děkuji za návštěvu.
Zdeňula

A hlavní je klííídek


9 komentářů:

 1. Zdeninko, to je krásné, ten tvůj úžasný klid a vše připravené tak pečlivě a s předstihem. Ano, tak by to mělo vypadat. Já si ale už také nestěžuji, bývaly doby, když byly děti malé a já tady sama, samičká, bez rodičů a příbuzných. Ale už je dobře, já si to taky užívám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Libuško, moc děkuji. moc dobře si na takové doby pamatuji, kdy jsem byla s klukama sama, ale vždy jsme to zvládli a o to víc si tu pohodu užívám nyní. Měj se moc krásně,pa Z.

   Vymazat
 2. Zdeni, no ty se máš :)) Já teda nemám hotové nic a taky jen stále někde trajdam :D Dnes jsme byli v Klodzku :)) Ale v pondělí a v úterý si snad užiju Lexika, tak to těším :)) Krásný večer;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdeni,nějak to šlo letos na klídek skoro samo. A týden volna teď je taky parádní. Pracuji 25,26,27. 12 tak si to užívám doma teď. Lexíka si užij do sytosti, jsou to parádní chvilky. :-)
   Krásný advetní víkend,pa Z.

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Moje řeč, klídek a nohy v teple..Pa

  OdpovědětVymazat
 5. Zdeničko, moc ti přeji, aby se vám setkání vydařilo a užila sis to šustění a hlavně ten třpyt v očích... bez toho by nebyly Vánoce!
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, moc děkuji.
   Právě jsem dobalila dárky a těším se jak malá. Jsou to její první vánoce tak jsme zvědaví na její reakce.
   Helenko přeji ti krásnou adventní neděli,pa

   Vymazat